Footy

14:15 footy St. Gallen - Luzern
14:15 footy St. Gallen - Luzern
16:00 footy Baník Ostrava - FC Fastav Zlín
14:30 footy Feyenoord - ADO Den Haag
14:00 footy Coventry City - Wolverhampton Wanderers
16:00 footy Zulte Waregem - Standard de Liège
16:00 footy Aberdeen - Dundee United
13:00 footy Gwangju FC - Seongnam Ilhwa Chunma
14:30 footy Feyenoord - ADO Den Haag
14:00 footy AGF Aarhus - Randers FC
16:00 footy Slovácko - České Budějovice
13:30 footy Erzgebirge Aue - FC St. Pauli
14:00 footy AGF Aarhus - Randers FC
14:00 footy Silkeborg IF - AaB Aalborg
16:00 footy Slovácko - České Budějovice
16:00 footy Baník Ostrava - FC Fastav Zlín
15:00 footy Harrogate Town - Doncaster Rovers
16:00 footy Vejle Boldklub - Brøndby IF
16:00 footy Vejle Boldklub - Brøndby IF
14:00 footy Coventry City - Wolverhampton Wanderers
13:30 footy Hamburger SV - Dynamo Dresden
14:15 footy St. Gallen - Luzern
15:00 footy Djurgårdens IF - BK Häcken
14:00 footy AGF Aarhus - Randers FC
15:00 footy Warta Poznań - Pogoń Szczecin
15:00 footy Warta Poznań - Pogoń Szczecin
16:00 footy Baník Ostrava - FC Fastav Zlín
13:30 footy Erzgebirge Aue - FC St. Pauli
14:00 footy Sheffield Wednesday - Huddersfield Town
16:00 footy Zulte Waregem - Standard de Liège
13:30 footy Holstein Kiel - FC Schalke 04
13:30 footy Hamburger SV - Dynamo Dresden
13:30 footy Union Saint-Gilloise - Club Brugge
16:00 footy Zulte Waregem - Standard de Liège
14:00 footy Silkeborg IF - AaB Aalborg
14:00 footy HB Køge - Hvidovre
14:00 footy Silkeborg IF - AaB Aalborg
13:30 footy Erzgebirge Aue - FC St. Pauli
16:00 footy Zulte Waregem - Standard de Liège
15:00 footy Famalicão - Estoril
13:30 footy Union Saint-Gilloise - Club Brugge
13:30 footy Holstein Kiel - FC Schalke 04
15:00 footy Famalicão - Estoril
15:00 footy Djurgårdens IF - BK Häcken
15:00 footy Warta Poznań - Pogoń Szczecin
14:00 footy Silkeborg IF - AaB Aalborg
16:00 footy Vejle Boldklub - Brøndby IF
15:00 footy Nykøbing FC - FC Fredericia
13:30 footy Holstein Kiel - FC Schalke 04
14:00 footy Silkeborg IF - AaB Aalborg
14:00 footy Coventry City - Wolverhampton Wanderers
16:00 footy Aberdeen - Dundee United
13:30 footy Hamburger SV - Dynamo Dresden
15:00 footy Djurgårdens IF - BK Häcken
16:00 footy Slovácko - České Budějovice
16:00 footy Slovácko - České Budějovice
15:00 footy Djurgårdens IF - BK Häcken
15:00 footy Alashkert - Ararat-Armenia FC
15:00 footy Harrogate Town - Doncaster Rovers
13:30 footy Hamburger SV - Dynamo Dresden
13:30 footy Union Saint-Gilloise - Club Brugge
13:30 footy Erzgebirge Aue - FC St. Pauli
13:30 footy Union Saint-Gilloise - Club Brugge
15:00 footy Djurgårdens IF - BK Häcken
13:30 footy Union Saint-Gilloise - Club Brugge
16:00 footy Aberdeen - Dundee United
14:00 footy Sheffield Wednesday - Huddersfield Town
16:00 footy Baník Ostrava - FC Fastav Zlín
16:00 footy Baník Ostrava - FC Fastav Zlín
13:00 footy Gangwon - Suwon Bluewings
14:30 footy Feyenoord - ADO Den Haag
13:00 footy Daegu - Pohang Steelers
13:30 footy Holstein Kiel - FC Schalke 04
16:00 footy Aberdeen - Dundee United
14:30 footy Feyenoord - ADO Den Haag
14:15 footy St. Gallen - Luzern
13:30 footy Union Saint-Gilloise - Club Brugge
13:30 footy Erzgebirge Aue - FC St. Pauli
13:30 footy Hamburger SV - Dynamo Dresden
13:30 footy Holstein Kiel - FC Schalke 04
16:00 footy Zulte Waregem - Standard de Liège
16:00 footy Aberdeen - Dundee United
14:00 footy AGF Aarhus - Randers FC
15:00 footy Warta Poznań - Pogoń Szczecin
13:30 footy Hamburger SV - Dynamo Dresden
14:00 footy Coventry City - Wolverhampton Wanderers
16:00 footy Baník Ostrava - FC Fastav Zlín
14:00 footy Coventry City - Wolverhampton Wanderers
16:00 footy Slovácko - České Budějovice
14:00 footy AGF Aarhus - Randers FC
13:30 footy Holstein Kiel - FC Schalke 04
16:00 footy Slovácko - České Budějovice
16:00 footy Vejle Boldklub - Brøndby IF
16:00 footy Zulte Waregem - Standard de Liège
16:00 footy Aberdeen - Dundee United
14:00 footy Coventry City - Wolverhampton Wanderers
15:00 footy Warta Poznań - Pogoń Szczecin
16:00 footy Vejle Boldklub - Brøndby IF
15:00 footy Alashkert - Ararat-Armenia FC
13:30 footy Erzgebirge Aue - FC St. Pauli